Wierszyki, piosenki, uroczyście odtańczony polonez i łzy wzruszenia rodziców – mnóstwa emocji dostarczyły 6-latki z Przedszkola Samorządowego „Chatka Puchatka”, które w czwartek, 25 czerwca zakończyły rok szkolny i jednocześnie etap nauczania przedszkolnego. Od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej.
Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu przedszkolaków. Nie zabrakło też prezentowanych przez dzieci piosenek i wierszyków. – Życzę wam wspaniałych wakacji, samych piątek w szkole, mnóstwa niesamowitych przygód, nowych kolegów i koleżanek. Będę za Wami tęsknić – mówiła dyrektor przedszkola Jadwiga Chrobak. – Udanego wypoczynku i kolejnych przygód, tym razem już w murach podstawówki – dodała zastępca burmistrza Jaworzyny Śląskiej Justyna Chrebela.