Upały dają się we znaki? Skorzystaj z zaproszenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworzynie Śląskiej i weź udział w pikniku, jaki w sobotę, 27 czerwca odbędzie się na placu przed remizą. W programie m.in. kurtyna wodna, bomby wodne, zimna lemoniada.

Szczegółowe informacje na plakacie.